۱۰ نمونه برجسته از بهترین طرح‌های لوگو

تا به حال هزاران طرح لوگو و کارت ویزیت را به شما ارائه داده ایم که ایده های خلاقانه ای در انجام پروژه هایتان به شما می دهند. در این جا چند نمونه طرح لوگو را که توسط طراحان حرفه ای حلق شده اند، به شما ارائه می دهیم. شاید تا به حال نمونه های زیادی از طرح های لوگو را مشاهده کرده و از آن ها الهام گرفته باشید؛ ولی در این جا فقط نمونه های برجسته، الهام بخش و خلاقانه را برای شما نمایش داده ایم.
لطفاً به یاد داشته باشید که تجاری سازی برند و ارائه یک طرح لوگو، از مهم ترین مسائل موجود در استراتژی تجارت جهانی به حساب می آیند. اگر منابع مورد نیاز را در دسترس خود داشته باشید، می توانید یک لوگوی تأثیرگذار و به یاد ماندنی طراحی کنید که همه مردم در سرتاسر دنیا آن را به رسمیت می شناسند.
هویت شرکت شما نیز می تواند نقش مهمی در تولید ایده برای طراحی لوگو داشته باشد. این طرح ها را ببینید و از آن ها لذت ببرید. تمام نمونه ها جالب و شگفت انگیز هستند:
Logodesigns-(1) Logodesigns-(2) Logodesigns-(4) Logodesigns-(6) Logodesigns-(7) Logodesigns-(8) Logodesigns-(22) Logodesigns-(23) Logodesigns-(42) Logodesigns-(44) Logodesigns-(45) Logodesigns-(47) Logodesigns-(51) Logodesigns-(52) Logodesigns-(54) Logodesigns-(55) Logodesigns-(63) Logodesigns-(65)
Logodesigns-(57)Logodesigns-(59)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *