ما در کانون ارتباطات فیروزه چه می‌کنیم…

کانون ارتباطات فیروزه تنها یک مجموعه تبلیغاتی نیست. ارتباطات فیروزه ترکیبی از متخصصان در رشته های مختلف همچون تبلیغات، تولید محتوا، رسانه و برندینگ است که ماحصل چند دهه تجربه خود را در قالب یک نام و یک مجموعه حرفه ای به مشتریان خود ارائه می کنند.

برندینگ در کانون ارتباطات فیروزه

ما در ارتباطات فیروزه، تلاش می‌کنیم تا با کشف مزیت‌های رقابتی محصول و خدمات شما، روی این مزیت‌ها تمرکز کرده و با بهره‌گیری از دو دهه تجربه فعالیت حرفه‌ای، نسبت به شناساندن هر چه بیشتر برند شما تلاش کنیم. ما کامل‌ترین خدمات مورد نیاز شما، از خلق برند تا خدمات نوین برندینگ همانند تولید محتوای تخصصی و عمومی، برگزاری کمپین‌های مختلف، طراحی الگاریتم‌های فروش محصول و مدیریت باشگاه مخاطبان را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

تولید محتوا در کانون ارتباطات فیروزه

ما در ارتباطات فیروزه تلاش می‌کنیم تا به شما در تولید محتوای باکیفیت و هدفمند کمک کنیم. تعیین استراتژی محتوا، شناسایی مخاطبین و پرسونای مخاطب و انتخاب فرمت و پلتفورم مناسب از جمله خدماتی است که ما به شما ارائه می دهیم. شما می‌توانید به کامل‌ترین خدمات تولید محتوا از رسانه‌ها و محیط‌های سنتی تا رسانه‌های مدرن امروزی دست یافته و بدون داشتن دغدغه محتوا، به کسب و کار خود رونق ببخشید.

هدا یــا در کانون ارتباطات فیروزه

ارتباطات فیروزه تلاش می‌کند تا با طراحی، تولید، پیشنهاد و انتخاب هدایای خاص مورد نیاز مشتریانتان بر اساس نوع مشتریان و نیازهای آن‌ها، شما را در رسیدن به اهداف فروش و بازاریابی کمک کند. انتخاب هدایای تاثیرگذار در زمان برگزاری و حضور در نمایشگاه‌ها، رویدادها، جشنواره‌ها و بازدیدها با استفاده از تجربه بالای کاری کانون ارتباطات فیروزه امکانپذیر می‌شود.